Adolf Loub

Obrázkové zobrazení | Tabulkové zobrazení

seřadit vzestupně seřadit sestupně      

Kudy tě zas čerti nosí ?

Autor: Adolf Loub
Klikněte pro více informací...
121,- Kč
134,- Kč (-10%)
Sbírka básní - konvolut pěti básnických knih: Třeskuté klima soudnosti - Jízlivost, sarkazmy, ironie - Křížaly paradoxů - Ajecha!? - Moje Elysejská pole.

Anamnézy

Autor: Adolf Loub
Klikněte pro více informací...
207,- Kč
230,- Kč (-10%)
Skladem
Obsáhlý konvalut sedmi básnických sbírek a jménem první Anamnézy je snahou poetickými variacemi dotvářet čtenáře obklopující významy současnosti. Volí k tomu vžité i nové básnické formy i prózy, spíš spontánně než plánovitě.

Potloukáníse po životě

Autor: Adolf Loub
Klikněte pro více informací...
250,- Kč
277,- Kč (-10%)
Potloukáníse po životě doslova čerpá ze způsobu udržování lidské existence. Volí konfrontační formu podstatného jména slovesného hodnotícího nejužívanější způsob zacházení se životem. Nebo se na něm shodne i s četnými vrstevníky!?

Skupenství „Člověčina“

Autor: Adolf Loub
Klikněte pro více informací...
181,- Kč
201,- Kč (-10%)
Tuto knihu tvoří osm básnických sbírek z let 2004 - 2008. Řeší autorův vztah k intimním otázkám každé lidské bytosti v daném čase, snaží se jí pomoci ve zdánlivě nevýhodných situacích.Dělá to s humorem, patřičnou ironií ba i s jízlivostí. Léta prožitá v Olomouci přinesla mnoho podnětů z města i

Úvahy i se zraňujícími přesahy

Autor: Adolf Loub
Klikněte pro více informací...
160,- Kč
177,- Kč (-10%)
Jedná se o čtyři básnické sbírky reflexní, milostné, přírodní i sociálně kritické lyriky vyvolané často zjitřovanými stavy společného soužití. Básník se je snaží usmiřovat - tu lehčími, tu zřetelnějšími zásahy do poetického proudu, tu i stavěním hrází rytmu a rýmů, i nabádáním k sebezpytování
 

Kategorie

Náš tip

Novinky na e-mail

Buďte informováni! Zadejte svůj e-mail a buďte první, kdo se dozví o exkluzivních nabídkách, posledních novinkách a slevách.

 

Albatros Media a.s.